Dawny Morąg w stu ilustrowanych opowieściach

Sonia Solarz-TaciakPiotr W. Taciak Wydawnictwo: Oficyna Wydawnicza Retman albumy
Oficyna Wydawnicza Retman
Morąg Prusy historia
albumy
Morąg Prusy historia

100 fotografii, pod każdą ciekawa historia ściśle lub luźno związana związana ze zdjęciem. Całość to niesamowita opowieść o historii Morąga i jego dawnych mieszkańcach. Obowiązkowa lektura dla mieszkańców Morąga ale również dla wszystkich interesujących się dawnymi dziejami Prus Wschodnich.

więcej mniej

Dodaj cytat z książki Dawny Morąg w stu ilustrowanych opowieściach