Szkoła Nauk Politycznych Uniwersytetu Jagiellońskiego 1920-1949

Bartosz Włodarski Wydawnictwo: Księgarnia Akademicka Cykl: Societas (tom 76) nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
Księgarnia Akademicka
Uniwersytet Jagielloński Szkoła Nauk Politycznych UJ Historia Uniwersytetu Jagiellońskiego Nauki polityczne w Polsce
Societas (tom 76)
nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
2015-01-01
Ta książka nie została jeszcze oceniona

Bądź pierwszy - oceń książkę

Okładka książki Konstytucjonalizm w państwach anglosaskich Justyna Eska-Mikołajewska, Łukasz Jakubiak, Grzegorz M. Kowalski, Krzysztof Winkler, Bartosz Włodarski, Andrzej Zięba (prawnik)
8,0
Konstytucjonal... Justyna Eska-Mikoła...