Całe zdanie nieboszczyka

Joanna Chmielewska Wydawnictwo: Interart Cykl: Przygody Joanny (tom 4) kryminał, sensacja, thriller
Interart
Przygody Joanny (tom 4)
kryminał, sensacja, thriller
1990-09-01

moje pierwsze spotkanie z Chmielewską - zabawna i zaskakująca powieść kryminalna, ostatnie kilkadziesiąt stron jest nieodkładalne, gdy cała historia się rozwiązuje

Świetna narracja, dużo momentów humorystycznych, dobrze dobrane postaci, te cechy charakteryzują styl pisania Chmielewskiej, które mnie osobiście odpowiadają. :)

W wielu momentach nieźle się uśmiałam. Uwielbiam narrację Pani Chmielewskiej, humor oraz ciekawość fabuły. Do każdej książki jej autorstwa będę chętnie wracać, chociażby na poprawę humoru.

Świetna książka, świetna historia połączona z dobrym humorem, który rewelacyjnie da się poczuć słuchając wersji czytanej przez Panią Ewę Abart. Wszystko świetnie do siebie pasuje, a książka trzyma poziom od początku do końca. Moja pierwsza książka Pani Joanny Chmielewskiej i na pewno spróbuję kolejnej.

Absolunie genialna, cudowna ksiazka z niesamowitym humorem. Rewelacyjnie napisana. cos wspanialego... dla mnie jedna z najlepszych ksiazek Chmielewskiej. Majstersztyk!!!

Bardzo śmieszna, zaskakująca i trzymająca w napięciu. Wszystko co najlepsze u Chmielewskiej.

Już sam tytuł jest rewelacyjny, sprawia ,że musisz się dowiedzieć co się tam stało...

#komediakryminalna #powiescawanturnicza

Trzy zwariowane książki Joanny Chmielewskiej. Kto czytał ten wie jak trudno jest streścić książki tej autorki, skupmy się więc na wrażeniach 😄.

Najbardziej awanturniczą z tych powieści jest "Całe zdanie nieboszczyka", gdzie bohaterka zostaje omyłkowo wzięta za kontakt mafii hazardowej i porwana do ich ukrytej siedziby w Brazylii,...

Moim zdaniem najlepsza, no, może oprócz Lesia ;-)

Książka do której często wracam.

6 989
    1 432