Tadeusz Kościuszko w Ojczyźnie, Ameryce i Szwajcarii

Okładka książki Tadeusz Kościuszko w Ojczyźnie, Ameryce i Szwajcarii
Barbara Wachowicz Wydawnictwo: Oficyna Wydawnicza RYTM biografia, autobiografia, pamiętnik
biografia, autobiografia, pamiętnik
Oficyna Wydawnicza RYTM
2017-05-25
2017-05-25
postacie historyczne politycy historia historia Polski

Nie da się tego czytać. Bełkot i egzaltacja

Nie da się tego czytać. Bełkot i egzaltacja

tytuł sugeruje,że to pozycja o Tadeuszu ale było o Rodziewiczónie, Trauguttcie,Modrzejewskiej,Pułaskim i Elvisie. po co nie wiem. szybko się czyta ale o samym Kościuszce niewiele. nie skończę sory ale nie warto

Dodaj cytat z książki Tadeusz Kościuszko w Ojczyźnie, Ameryce i Szwajcarii