Filthy English

Okładka książki Filthy English Ilsa Madden-Mills
Okładka książki Filthy English
Ilsa Madden-Mills Wydawnictwo: Self Publishing Cykl: British Bad Boys (tom 2) literatura obyczajowa, romans
British Bad Boys (tom 2)
Filthy English
Self Publishing
2016-06-11
2016-06-11

Bardzo przyjemne czytadło na jeden wieczór.

Bardzo przyjemne czytadło na jeden wieczór.

Na półkach: , , , , , ,

Hmm. Bardzo przeciętna książka. Nie polubiłam Remi, trochę jest naiwna i głupia i zupełnie nie czaję dlaczego zachowywała się w ten sposób. Jej relacje z narzeczonym tez pozostawiają wiele do życzenia. Do tego Dax przeszedł magiczną metamorfozę na przestrzeni tych 2 książek. No sory ale nie. Przeszkadzali mi jako bohaterowie i ich "konflikt" był totalnie sztuczny.

Dax się nie angażował. Imprezował i zaliczał dziewczyny jedną za drugą. Samozwańczy Sex Lord. Remi spędziła z nim upojne 72 godziny i to wystarczyło aby oddała mu serce, które on bardzo szybko podeptał. Skrzętnie unikała go przez kolejne 3 lata. Teraz, gdy narzeczony porzucił ją tuż przed ślubem, ponownie go spotyka a on ją ratuje....

W pierwszej części nawet polubiłam Daxa - był dowcipną duszą towarzystwa. Jego historia jednak pokazała go z bardzo złej strony. Całe jego zachowanie wcześniejsze i obecne było żenujące. Momentami miał przebłyski normalności. Generalnie chciałam krzyczeć do bohaterki aby się ogarnęła w swoich uczuciach i kopnęła obu Panów na dowodzenia. Książka jest dobrze napisana ale bohaterzy są wręcz żenująco głupi przez co przy czytaniu zamiast odpoczywać, irytowałam się i co i rusz odkładałam tę historię bo mi się odechciewało jej dalej czytać.

W pierwszej części nawet polubiłam...

"𝑰𝒈𝒓𝒂𝒋ą𝒄 𝒛 𝒑𝒓𝒛𝒆𝒛𝒏𝒂𝒄𝒛𝒆𝒏𝒊𝒆𝒎" 2 tom serii British Bad Boys - Ilsa Madden-Mills
8,5/10

Remi miała w Londynie świętować swój miesiąc miodowy. Jednak narzeczony na 2 tygodnie przed ślubem wszystko odwołał. Tak więc wylądowała na wyspach brytyjskich z przyjaciółką. Traf sprawia, że w jednym z klubów spotyka Daxa (brat bliźniak Declana z pierwszego tomu) z którym 3 lata wcześniej miała krótki ale bardzo gorący romans, a który zostawił ją ze złamanym sercem.
Jaki rezultat będzie miało ich ponowne spotkanie?

Poznając Daxa w pierwszym tomie, można było odnieść wrażenie, że to typowy bad boy,
żyje od imprezy do imprezy, nie martwi się o nikogo poza sobą, flirtuje z kim popadnie, skacząc z kwiatka na kwiatek bojąc się zaangażować. Jednak to wszystko pozory, pod którymi ukrywa się złożona z wielu warstw osobowość.
Remi z kolei jest przesympatyczną osóbką, zwykłą dziewczyną z własnymi problemami i rozterkami, a nie żadną wymuskaną, wyidealozowaną lalą.

Może i ta powieść nie jest niczym odkrywczym, nie należy od niej wymagać niewidomo czego, ale właśnie przez to, że nie miałam co do niej wygórowanych oczekiwań tak mi się spodobała. Książka jest przewidywalna, ale już kiedyś przy innej książce to podkreślałam, przewidywalność może być dobra, a ta książka może spodobać się wielu osobom.
Nie jest płytka jak kałuża latem, jest pełna skrywanych uczuć, uczuć które sprawiły, że miło mi było podczas lektury.

Podobały mi się, interrakcje między Remi i Daxem, to jak po ponownym spotkaniu rozwijała się ich znajomość, jak ewoluowała, mimo tego jakie nosili w sobie obawy, z jakim strachem się mierzyli.
Iskrzy między nimi od samego początku, a intensywność tego jest doskonale wyczuwalna.
Krótko mówiąc, książka potrafi pochłonąć, jest romantyczna, lekka w odbiorze i bardzo przyjemna. I chyba podobała mi się jeszcze bardziej niż historia Declana i Elizabeth 😊

Oczywiście czekam na 3 tom (bohaterem jest Spider, kuzyn bliźniaków i muzyk) tylko czy będzie wydany 🤷‍♀️

Ja ze swojej strony polecam, czy po nią sięgniesz i czy Tobie się spodoba to już inna para kaloszy, aczkolwiek mam nadzieję, że tak 😉

"𝑰𝒈𝒓𝒂𝒋ą𝒄 𝒛 𝒑𝒓𝒛𝒆𝒛𝒏𝒂𝒄𝒛𝒆𝒏𝒊𝒆𝒎" 2 tom serii British Bad Boys - Ilsa Madden-Mills
8,5/10

Pierwsze wrażenie 👍
Ilsa Madden-​Mills wprowadziła mnie po raz drugi w przyjemny stan. Książka była  urocza pełna uczuć ale najbardziej urzekła  namiętnością i cudownym pożądaniem. 😍😍😍

🌺
Jest to druga książka z Cykl:British Bad Boys,  opowiada historię  Daxa, który jest bratem bliźniakiem Declana , jego zaś poznaliśmy w pierszej części.
 Rozsmakowałam się w tej książce, jeszcze bardziej niż pierwszej  części o Elizabeth i Declanie.
🌺
Nie ma Tu wymyślnego scenariusza ,jest  prosta fabuła a nawet prozaiczna, ale mimo całej tej zwyczajnosci  to jest ujmująca lektura.

Uwielbiamy niegrzecznych chłopców, ich bezkompromisowość i wymuszaną przez sytuację rezerwę. Co się stanie gdy seksowny i tradycyjnie zły Dax Blay
da się poznać jako miły pełn uczuć  Brytyjczyk?
Och zaiskrzy 😍tym bardziej ,że poukładana amerykanka Remi spotyka bo po raz drugi  a miała już okazję  zwiedzić  "ogiera  Daxa w stajni" .
I to ją napiętnowało na całe dalsze życie.
🌺
Ta książka to miłość  drugiej szansy, jest zabawna ,pełna ożywienia i niepokoju . Przede wszystkim to słodki i lekki romans
Jak w Romeo i Julii są mury i podziały ale miłosć nie zna granic .

Pierwsze wrażenie 👍

🌺
 Rozsmakowałam się w tej książce,...

Lekka, romantyczna i zabawna❤️❤️❤️

Lekka, romantyczna i zabawna❤️❤️❤️

Na półkach: , , , , , , , , , ,

Motali się oboje niesamowicie. Momentami myślałam, że gdybym miała taką możliwość to oboje by dostali po głowie.

Po kilku nieudanych pozycjach które miała w rękach ta wydaje mi się całkiem całkiem dobra. Podobała mi się bardziej niż jedynka. Może dlatego, że Dax "czaruje" już w pierwszej części. Jeśli pojawi się kolejna część, oby o Lulu, na pewno sięgnę.

Podobny poziom do poprzedniej części, nie jest to książka wysokich lotów ale szybko sie czyta i wciąga.

Byłam ciekawa historii drugiego bliźniaka, nie zawiodłam się. Wciągnęła mnie od pierwszej strony. Bardzo polecam!

• Przeczytane w 2022
  • Romans