Kwartalnik Artystyczny nr 1/2017 (93)

Okładka książki Kwartalnik Artystyczny nr 1/2017 (93)
praca zbiorowa Wydawnictwo: Kujawsko-Pomorskie Centrum Kultury w Bydgoszczy czasopisma
czasopisma
Kujawsko-Pomorskie Centrum Kultury w Bydgoszczy
2017-01-01
2017-01-01
artyści teatr kultura Kujawy Pomorze

Ulubieni autorzy: Stefan Chwin(fragmenty Dziennika 2017),Anna Nasiłowska,Renata Gorczyńska,Michał Głowiński(Żeglarz) i optymistyczna"Kartka z Pensylwanii" od Julii Hartwig(1.1.2017), do redaktora naczelnego Kwartalnika, Krzysztofa Myszkowskiego.Poetka pamięta o nas i swoją kartkę kończy tak:" P:Czytelnikom-wiele dobrego".

Dodaj cytat z książki Kwartalnik Artystyczny nr 1/2017 (93)