Dojrzała elegancja. Modna i piękna w każdym wieku

Krystyna Bałakier Wydawnictwo: Septem poradniki
Septem
moda senior styl poradnik modowy
poradniki
moda senior styl poradnik modowy

Moda jest metodą wyrażania własnych emocji i osobowości. Niezależnie od wieku każda kobieta może,a nawet powinna dbać, oto jak wygląda. Niezależnie czy mamy 20,30 czy 50 lat w każdym wieku można wyglądać świeżo i kwitnąco.Jak to zrobić ? Z pomocą przychodzi nam książka Dojrzała i elegancja. Modna i piękna w każdym wieku.
Sposób ubierania w dzisiejszych czasach jest...

• Moda
  • Z biblioteki
  • 2017

Dodaj cytat z książki Dojrzała elegancja. Modna i piękna w każdym wieku