Zjednoczenie Chin? Proces reintegracji Wielkich Chin na przełomie XX i XXI wieku

Societas (tom 92)
nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
2016-01-01
Azja Orient Chiny Zjednoczenie Chin Makau Tajwan Hongkong Historia Chin Chiny w XX wieku Chiny w XXI wieku
Ta książka nie została jeszcze oceniona

Bądź pierwszy - oceń książkę

Okładka książki Bliżej Azji. Współczesne wyzwania dla bezpieczeństwa Łukasz Gacek, Rafał Kwieciński, Ewa Trojnar
6,0
Bliżej Azji. W... Łukasz Gacek, Rafał...
Okładka książki Dylematy strategiczne XXI wieku. Księga Jubileuszowa dedykowana Profesorowi Michałowi Chorośnickiemu z okazji czterdziestolecia pracy naukowej Marek Bankowicz, Bogusława Bednarczyk, Włodzimierz Bernacki, Ewa Bojenko-Izdebska, Ewa Bujwid-Kurek, Marek Czajkowski, Ryszard M. Czarny, Erhard Cziomer, Paweł Czubik, Antoni Dudek, Dominika Dziwisz, Artur Gruszczak, Aleksander Głogowski, Edward Haliżak, Barbara Krauz - Mozer, Iwona Krzyżanowska-Skowronek, Rafał Kwieciński, Robert Kłosowicz, Kazimierz Lankosz, Marcin Lasoń, Jacek M. Majchrowski, Andrzej Mania, Grzegorz Mazur, Agnieszka Nitszke, Małgorzata Pearson, Sylwia Rasson, Arkady Rzegocki, Barbara Stoczewska, Mieczysław Stolarczyk, Ewa Szczepankiewicz-Rudzka, Bogdan Szlachta, Marcin Tarnawski, Janusz Józef Węc, Justyna Zając, Lubomir Zyblikiewicz
0,0
Dylematy strat... Marek Bankowicz, Bo...