When Life Happened

Romantic Comedy
literatura obyczajowa, romans
angielski
Romantic Comedy

Kolejna bardzo dobra książka od Jewel Ann. Powieść kompletna, żadnego niedosytu.
Szczerze polecam.

Po przeczytaniu świetnych książek o siostrach tej autorki, po opisie spodziewałam się czegoś podobnego. A tu boom. Wow. Zostałam zaskoczona, zbita z tropu, zachwycona. Ta książka to naprawdę coś innego. Początkowo byłam totalnie w team Parker jeśli chodzi o jej siostrę i nie rozumiałam dlaczego jej rodzice nie rozumieli jej żalu. Myślę, że Parker bardziej rozpaczała za...

Niesamowita książka opowiadająca o różnych odcieniach miłości, bólu i zdradzie. Pełna emocji, wyciakajaca łzy, ale też zmuszając nas do śmiechu. Polecam.

Piekna, wspaniala, pelna emocjii. Autorka wspaniale stworzyla historie Parker, Gusa i Liviego. Nic nie dzieje sie bez przyczyny. Uwielbiam!

Kolejna świetna książka tej autorki. Doprowadza do łez tych szczęśliwych ale tez i smutnych. Ciekawe zwroty akcji, nie pozwala wkraść się nudzie. Polecam każdemu zagłębienie się w losy tej szalonej dziewczyny o imieniu Parker

Z reguły staram się znaleźć w książce jakiś pozytyw, niestety nie tym razem. Zamiast chwalić, będę ganiła, krytykowała i wytykała absurdy, których dopuściła się pani Jewel.

Zacznę od tego, że nie czułam chemii między bohaterami, najpierw między Parker a Gusem, a potem między Parker a Levim. Pomiędzy mną a nimi też nie nawiązała się żadna nić porozumienia, a to...

więcej Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

"When life happened, it did it in a heartbeat. that space between time. A first inhale, a last exhale. the dawn of realization, the eve of what was and never again would be."

Genialna! Ujęłam mnie od pierwszego rozdziału i trzymała w swych pętach aż po sam koniec. Bardzo życiowa, o tym, że nie wszystko jest czarne albo białe, ale rzeczywistość także zawiera szarości....

Świetna historia, odświeżająca, inna, zapadająca w pamięci. Parker, Gus i Levi cała trójka wywarła na mnie ogromne wrażenie, barwni i wielowymiarowi. A samą historią autorka mnie zaskoczyła, tym w jakich rolach obsadziła głównych bohaterów i jak skrzyżowała ich drogi.
Bardzo polecam :)

W tej książce E. Ann Jewel bardzo pozytywnie mnie zaskoczyła swoim talentem. Kiedyś czytałam Undeniably you, jednak nie wywarła ona na mnie żadnego wrażenia, była przeciętna i tyle.
Ta książka jest inna, fabuła jest przemyślana, natomiast główni bohaterowie, jak i postaci drugoplanowe, są dopracowani w każdym szczególe.

To historia 26-letniej Parker, która zawsze była...

Niepozorna okladka, po ktorej nie wiadomo czego tak naprawde sie spodziewac? Jednak ksiazka jest rewelacyjna, tak prosta, zyciowa i piekna.
Parker jako nastolatka byla szalenczo zakochana w Calebie, zrezygnowala dla niego z wymarzonych studiow i ukochanej siatkowki, a w zamian zostala zdradzona przez niego i jej siostre blizniaczke. Teraz mimo, ze ma 26 lat nadal to boli...

• 2019
  • 2017