W ogniu namiętności

Razor’s Edge. Taking the Heat. Blood and Roses. On Fire
literatura obyczajowa, romans
Danuta Górska
miłość opowiadania seks namiętność fantazje pragnienia romanse

Cztery historie zakończone wielką miłośćią i ognistym romansem. Wszystkie bardzo do siebie zbliżone a często przeplatane przez bohaterów pobocznych z innych ksiązek Sylvi. Polecam łowcą erotycznych romansów.

Jak dla mnie rewelacja. Byłem zachwycony i zafascynowany podczas czytania. Od samego początku czuje się jakby ogarnęła czytelnika namiętność. Jestem pod wrażeniem.
Polecam

No cóż.... O seksie trzeba umieć pisać, żeby porwać czytelnika. Tu tego nie ma... W połowie "akcji" mogłam książkę odłożyć bez żalu i iść na kolację. Najbardziej ciekawe było ostatnie opowiadanie. Całość bez fajerwerków.

Seria opowiadań miłosnych, z nutą erotyki. Wciągające historie. Czyta się naprawdę szybko.

Kolejna pozycja Sylvii Day po którą sięgnęłam to zbiór czterech opowiadań: Na krawędzi, Wytrzymać wszystko, Krew i róże, Ogień i żar. W tych krótkich opowiadaniach poznajemy bohaterki: Rachel, Layla, Ana i Darcy - cztery kobiety, które łączy jeden cel, namiętna, dzika i bezpruderyjna miłość. Trochę brakowało mi tu związku z bohaterami, ale czytało się szybko. Dla mnie nie...

Jak dla mnie najlepsza opowieść to ostania.
Co do książki to trochę za bardzo to wszystko było.

W ogniu namiętności - Historie miłosne - Sylvia Day Wydawnictwo Akurat
To już chyba dziesiąta książka tej autorki, jaką przeczytałam. Lubię jej historie, gdyż oprócz wątku miłosnego pojawiają się w nich ciekawe historie, w tym wypadku kryminalne. Książka nawiązuje też do sagi o Crossie, którą również czytałam.
W ogniu namiętności to odważne opowiadanie o niespełnionych...

Opowiadania może nie najwyższych lotów, ale całkiem przyjemnie się je czytało. Zwłaszcza ostatnie bardzo mnie wciągnęło i aż żałuję, że nie była to historia na całą powieść. Lektura idealna na letnie i leniwe dni.

Mam kilka książek tej autorki i w sumie każda napisana z tą samą poeta. Jednakże bardzo szybko mi się je czyta zwłaszcza ta gdzie są cztery różne opowiadania. Dużo sensu. Silne kobiety mam wrażenie że to one są głównymi bohaterami zawsze. Ale dobra odskocznia na chwilę.

Kolejny raz z rzędu przeczytałam książkę, napisaną w formie opowiadań. Jak podkreśliłam w ostatniej recenzji, nie przepadam za krótką formą, która nie daje mi możliwości zaprzyjaźnienia się z bohaterami na dłużej, a ja lubię przywiązywać się do postaci książkowych, co w efekcie często przysparza książkowego kaca :) Niestety taka dola blogera, nie zawsze mamy wpływ na to, co...

Dyskusje

• 2017
  • Romans
  • 2017
  • Ebook
  • 2018

Dodaj cytat z książki W ogniu namiętności