500 roślin ogrodowych

Okładka książki 500 roślin ogrodowych
Agnieszka Gawłowska Wydawnictwo: Wydawnictwo SBM Seria: Wademekum nauki przyrodnicze (fizyka, chemia, biologia, itd.)
nauki przyrodnicze (fizyka, chemia, biologia, itd.)
Wademekum
Wydawnictwo SBM
2014-01-01
2014-01-01
rośliny ogród Gawłowska

więcej Więcej

Wszystko pięknie, ładnie, tylko błędów rzeczowych sporo. Spodziewałam się, że drugie wydanie będzie poprawione. Niestety tak się nie stało.
Ogólnie - ładny, kolorowy przegląd roślin, ale zdjęcia niestety zbyt często nie odpowiadają opisowi.
Obserwuję działalność tego wydawnictwa od początku i myślę, że rozwija się w dobrym kierunku, tylko trochę zbyt wolno.

Eleganckie wydanie upominkowe. Duże wyraźne fotografie. Trochę dziwny, bo alfabetyczny podział roślin.

• Poradniki
  • Ogrody, florystyka