Rosnę i poznaję. Owoce i warzywa

Okładka książki Rosnę i poznaję. Owoce i warzywa
praca zbiorowa Wydawnictwo: Zielona Sowa Seria: Rosnę i poznaję interaktywne, obrazkowe, edukacyjne
18 str. 18 min.
interaktywne, obrazkowe, edukacyjne
Rosnę i poznaję
Zielona Sowa
2015-01-01
2015-01-01
18 min.

więcej Więcej

Tekst może być, plus za cenę i ładne rzeczywiste zdjęcia owoców i warzyw.

Książeczka całokartonowa. Na białym tle zdjęcia: gruszka, jabłko, agrest, truskawka, czereśnia, banan, śliwka, pomarańcza, cebula, pomidor, marchew, ziemniak, ogórek, kalafior, papryka, kapusta. Pod każdym zdjęciem króciutki komentarz, np. "Cebula ma drażniący zapach i ostry smak".

• Przeczytane z dziećmi
  • Oficjalnie dzieciowe