Żelazna królowa

Julie Kagawa Wydawnictwo: Harlequin Cykl: Żelazny Dwór (tom 3) fantastyka, fantasy, science fiction
Iron queen
Data 1. wydania:
Harlequin
żelazny dwór młodzieżowe elfy wróżki
Iron queen
Żelazny Dwór (tom 3)
fantastyka, fantasy, science fiction
żelazny dwór młodzieżowe elfy wróżki

Nie wiem skąd tyle dobrych opinii o tej książce, ani mnie jakoś specjalnie nie zaciekawiła ani nie rozbawiła.

Nie wiem, co jest ze mną nie tak, ale niemal zawsze gdy w gre wchodzi trójkąt miłosny, mam ochotę nawrzeszczeć na główną bohaterkę, żeby wybrała tego drugiego... Poza tym książka cudowna. Lekko się czyta i trzyma w napięciu. Uwielbiam wielu bohaterów i to jak wykreowała ich autorka.

Na półkach: , , , , , ,

O. MÓJ. BOŻE.
Brak w Polsce kontynuacji serii Żelazny Dwór to największa zbrodnia, jaką kiedykolwiek można było popełnić w czytelniczym świecie. Było warto zaopatrzyć się w amerykańskie wydanie. Warto zrobić wszystko, by mieć tę książkę.

Kocham serię Żelazny Dwór, to jedna z MOICH serii. Mogę te książki czytać na okrągło i zawsze mam pewność, że moje emocje będą tak...

Książki z serii Żelazny Dwór to takie przyjemne młodzieżówki, które czyta się szybko i zapewniają sporo frajdy. Trzeci tom to póki co najlepsza z części - dużo się dzieje i na większą skalę (mamy nawet epickie bitwy), romans (choć trochę przedramatyzowany) nareszcie nie przyćmiewa fabuły, a zakończenie miło zaskakuje trochę słodko-gorzką konkluzją, ale bardzo dobrze...

Minęło pięć (PIĘĆ!) lat, odkąd sięgnęłam po Żelazną Córkę i w zachwycie śledziłam losy moich ulubionych bohaterów. Pięć lat niespełnionych oczekiwań na kontynuację, której polscy wydawcy nigdy nie wydadzą. Kiedy więc w moje ręce trafiła trzecia część serii, The Iron Queen, której polski tytuł brzmiałby Żelazna Królowa, nie zawahałam się. Chciałam się przekonać, czy wciąż...

Na półkach: , , , , , ,

Co można powiedzieć w tej sytuacji? To po prostu boska książka! Wprawiła mnie w takie emocje, kołatanie serca, spływające łzy po policzkach. Ciężko mi opisać coś tak wspaniałego! To jedna z niewielu książek, które uwolniły moje emocje na wierzch, raz się śmiałam, raz płakałam, a nawet czułam zburzenie. Szkoda, że nie została u nas wydana do końca, bo by zajęła miejsce na...

Bardzo lubię serię "Żelazny dwór", ale w tej części Meghan jest beznadziejna. Wszystko jej umyka, oczywiste rzeczy są dla niej tajemnicą. Wolałabym przeczytać ksiażkę o Grimalkinie, jest on o wiele bardziej interesującą postacią. Team Grim Forever

Na półkach: , , , , ,

Do teraz trzęsą mi się ręce po przeczytaniu książki. "Żelazna Królowa" wywołała u mnie szereg niemożliwych emocji: od radości, motylków w brzuchu po złość na Meghan, rozpacz... Książką póki co najlepsza z całej serii, niesamowicie przepełniona miłością, zazdrością i przygodą!

Niesamowita i bardzo wciągająca opowieść - zaskakuje zwrotami akcji i nie pozwala się czytelnikowi nudzić

Widać dużą różnicę między pierwszą a trzecią częścią ale w dużej mierze może to wynikać z tego, że czytałam tłumaczenie nieoficjalne.

• Chcę w prezencie
  • Czekam na polskie wydanie!
  • Fantastyka
  • Fantasy