Motywacja. Metoda sześciu kroków

Okładka książki Motywacja. Metoda sześciu kroków
Michael V. Pantalon Wydawnictwo: Gdańskie Wydawnictwo Psychologiczne nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
Instant Influence. How to Get Anyone To Do Anything - Fast?
Gdańskie Wydawnictwo Psychologiczne
2017-01-01
2017-01-01
Agata Błaż

Po prostu nie potrafię docenić takich książek i dostrzec w nich czegokolwiek pozytywnego, dla mnie to prawie 300 stron pierdół, ani jednego zdania normalnego i przydatnego w niej nie ma. Jakieś ćwiczenia, wyobrażaj sobie, co się dzieje jak nastąpiła zmiana, o nie, kompletnie nie dla mnie.

Wyzwanie czytelnicze LC kwiecień 2021: Przeczytam książkę z okładką w moim ulubionym...

Na półkach księgarskich nie brakuje książek z zakresu psychologii czy coachingu, obejmujących swoją tematyką m.in. zarządzanie czasem, efektywność pracy w grupie, poszukiwanie pewności siebie, a zwłaszcza odnoszących się w szerokim zakresie do motywacji i technik motywowania. Moją uwagę przykuła najnowsza pozycja wydawnictwa GWP autorstwa dr Michaela Pantalona Motywacja....

Metoda Błyskawicznej Motywacji :)

Michael Pantalon proponuje ciekawą rzecz na dobrze już opisanym gruncie, jakim jest sztuka motywacji. Jaką? Hm... propozycja ta jest swoistą auto-motywacją na gruncie nas samych. Tak, wiem - brzmi to nudno, a do tego wydaje się być oklepane na tysiąc możliwych sposobów... Może jednak oklepany temat da się uczynić ciekawym? ;)

Chyba tak......

To nie pierwsza książka dotycząca motywacji która przeczytałem. Wahałem się czy kupować kolejną dotyczącą tego tematu. Sam tytuł również mnie nie przekonywał.

Książka opisuje zarówno jak motywować siebie jak i innych. Cała koncepcja oparta jest na "motywacji błyskawicznej". Błyskawiczna dlatego że według autora wystarczy kilka minut na zmotywowanie siebie i...

• Motywacja
  • 2021
  • Poradniki
  • Chcę w prezencie
  • Psychologia
  • Kupić

Dodaj cytat z książki Motywacja. Metoda sześciu kroków