W domu

Nominacja w plebiscycie 2018
Harlan Coben Wydawnictwo: Albatros Cykl: Myron Bolitar (tom 11) kryminał, sensacja, thriller
Home
Jan Kraśko
Inne
1950 ocen 290 opinii

1950 ocen

Z początku myślałam, że nie dam rady przeczytać tej książki. Nie mój klimat i nie moja bajka. Ale na szczęście im dalej, tym lepiej. Akcja zaczyna nabierać tempa, pojawiają się nowe wątki i kolejni podejrzani. No i te świetne zakończenie.

Dziesięć lat temu zaginęli sześcioletni chłopcy – Patrick i Rhys. Porywacze zakradli się w biały dzień, związali nianię i uprowadzili...

Stary doby Coben chciałoby się powiedzieć, ale niestety w moim odczuciu kolejna książka odhaczona. Przewidywalna, choć na początku autor stara się trochę zagmatwać cała historię to czytelnik i tak jest wstanie się domyślić lub przewidzieć zakończenie. Dla miłośników Cobena to pozycja obowiązkowa, więc dla mnie był to miły czas z książką i zaspokoiłem swą ciekawość co tam...

Podoba mi się. Jak zwykle fajnie się czyta i wciąga no i oczywiście zaskakuje.

Aż się łezka w oku kręci, że to już koniec serii o Myronie. Uwielbiałem czytać przygody Myrona i jego paczki.
Zakończenie świetne, tu też się łezka kręci, bo okazuje się, że Win tez ma uczucia :)
Czekam teraz na serię o Winie!

Dobra książka z niespodziewanym zakończeniem. Lubię to. :)

Lepsza niż poprzednia część, lecz gorsza niż części pierwsze. Cykl jest przeciągany, z czego się cięszę. Szkoda jednak, że przy tym traci na jakości.

Jedna z lepszych książek Cobena. Jest tajemnica, dużo niewiadomych i rozwiązanie zagadki nie jest banalne. Bohaterowie są wielowymiarowi, co również jest atrybutem tej książki.

Słabsza cześć dobrej serii. Zabrakło tempa i zwrotów akcji.

To moje pierwsze spotkanie z twórczością Cobena,co prawda coś innego zostało mi polecone ale z racji tego ,że "w głębi lasu" nie umiałam nigdzie dostać wybór padł na. "w domu". Pomimo wielu różnych opinii ,książka mi się bardzo podobała,ciekawa akcja,zaskakujące zakończenie,szybko się czyta.

Od taki sobie kryminał. Jak zawsze trochę szpanu, mordobicia. Po za tym było parę ciekawych wątków takich bardziej dotyczących sprawy i niestety były też wątki tak dla zabicia czasu, wypełnienia stron.
Całość wyszła średnio, bez szału.
Zakończenie, cóż spodziewałam się lepszego, a to było bardzo słabe.

Dyskusje

3 366