Kup teraz - 18 ofert w cenie od 6.99 zł do 38.90 zł

Inne

Oficjalne recenzje i

Wszyscy coś ukrywamy, prawda?*

Link do recenzji

Czytadło godne polecenia. Jest tu kilka wątków, zaskakujących zwrotów, życiowych prawd.
Czasem lekko naciągane wydarzenia czy zachowania bohaterów mogą irytować uważnego czytelnika. Cóż: to rozrywka, a nie literatura faktu.

„Dziewczyna z Brooklynu” Guillaume Musso.

W książce śledzimy losy Raphaela i jego przyjaciela Marca, którzy starają się rozwiązać zagadkę podwójnej, tajemniczej tożsamości przyszłej żony głównego bohatera. Anna, a tak naprawdę Claire, w dzieciństwie została porwana. Po kilkuletnim przetrzymywaniu w celi, w której była osamotniona, bita, gwałcona, znajduje sposób na...

więcej Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Do samego końca nie miałam pojęcia kto, co i dlaczego. Chyba tylko geniusz by na to wpadł😅 Więc jeśli lubicie zagadki i ciągłą akcje to warto sięgnąć po tą pozycje.

Świetna książka, bardzo dobrze się czyta, trzyma w napięciu.

Zakończenie zaskakujące.
Początek dla mnie trochę zagmatwany i ogólnie styl pisania Pana Musso nie dla mnie.

Człowiek może odziewać różne maski, dostosowując się do otoczenia oraz sytuacji.
Jeśli komuś bardzo zależy może nawet zmienić tożsamość.. Jednakże czy uda się na zawsze ? Czy prawda nie wyjdzie w końcu na jaw ?
Dziewczyna z Brooklynu to kolejna, rewelacyjna powieść Autora.
Tym razem podążamy śladami Raphaela i jego przyjaciela Marca, którzy starają się rozwiązać zagadkę...

więcej Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Zgrabnie napisany kryminał, ciekawe zwroty akcji, w sumie gotowy materiał na film. Trochę denerwują egzaltowane stwierdzenia, ale da się przeżyć. Nie zrażajcie się pierwszym rozdziałem, który jest jak żywcem przeniesiony z romansidła, potem jest lepiej.

Nie porwała mnie ta książka. Żeby ją skończyć to po kilka razy dziennie się do niej zabierałam.

Świetna akcja, bardzo ciekawie się toczy, że masz chęć wiedzieć co dalej dalej dalej ....... Polecam i biorę się za następną pozycję tego autora.

Bardzo podobał mi się zwrot akcji na samym końcu choć przeszkadzały mi opisy typu właśnie bierze kawę i dotyka parapetu

5 991
    3 257