Laura Spinella Wydawnictwo: Montlake Romance Cykl: Ghost Gifts (tom 1) horror
Ghost Gifts (tom 1)
horror
angielski
duchy romans dziennikarz paranormalne thriller

"Ghost Gifts" Laury Spinelli to zdecydowanie jedna z najlepszych książek o "duchach" z romansem w tle, jakie miałam przyjemność czytać. Zahacza ona o kilka gatunków - sensację, obyczaj, romans oraz horror. Od razu uspokajam co bardziej strachliwych, że książka ta nie należy do takich, po których będziecie bali się sami zostać w domu. Owszem, jest w niej kilka momentów...

• Paranormal
  • Tajemnica