FC Barcelona

sport fc barcelona piłka nożna hiszpania
sport
Najlepsze kluby Europy
sport fc barcelona piłka nożna hiszpania

FC Barcelonie kibicuje od jedenastu lat, zatem czytając książkę nie trafiłem na nic, czego bym nie wiedział. Jest wiele anegdot, ciekawych informacji i szczegółowych danych, które na pewno zwykłego kibica mogą zaskoczyć.

Czytałem historię Dumy Katalonii liczącą 450 stron. Ta ma 150, a do tego doliczyć trzeba wiele fantastycznych fotografii. Mimo iż jest o wiele krótsza,...

• Football

Dodaj cytat z książki FC Barcelona