Non-Neoplastic Disorders of the Lower Respiratory Tract

William D. Travis Wydawnictwo: Armed Forces Institute of Pathology zdrowie, medycyna
Armed Forces Institute of Pathology
zdrowie, medycyna
Ta książka nie została jeszcze oceniona

Bądź pierwszy - oceń książkę

Okładka książki Pathology and Genetics of Tumours of the Lung, Pleura, Thymus and Heart (IARC WHO Classification of Tumours) praca zbiorowa, William D. Travis, Elizabeth Brambilla, H. Konrad Müller-Hermelink, Curtis C. Harris
0,0
Pathology and ... praca zbiorowa, Wil...