Otwarty umysł otwarte serce. Kontemplacyjny wymiar Ewangelii

Okładka książki Otwarty umysł otwarte serce. Kontemplacyjny wymiar Ewangelii
Thomas Keating OCSO Wydawnictwo: Apostolicum religia
religia
Open Mind, Open Heart. The Contemplative Dimension of the Gospel. Twentieth Anniversary Edition
Apostolicum
2017-04-01
2017-04-01
9788379190423
Wojciech Drążek
modlitwa kontemplacja uważność Bóg Jezus

To jest książka nie tylko do przeczytania, ale do studiowania.
Czytana co klika miesięcy, ukazuje obraz zmian, zachodzących w sposobie odbioru czytelnika.
Warto skosztować modlitwy głębi i wracać do "Otwartego umysłu, otwartego serca".

To jest książka nie tylko do przeczytania, ale do studiowania.

Dodaj cytat z książki Otwarty umysł otwarte serce. Kontemplacyjny wymiar Ewangelii