Hiroshima Joe

Okładka książki Hiroshima Joe
Martin Booth Wydawnictwo: ALFA Seria: Biblioteka Dzieł Wyborowych [Alfa] literatura piękna
literatura piękna
Biblioteka Dzieł Wyborowych [Alfa]
Hiroshima Joe (1985)
ALFA
1996-01-01
1996-01-01
8370019250
Bogumiła Nawrot
powieść amerykańska wojna samotność niewola mafia

więcej Więcej

"Hiroshima Joe" to dość ciężka książka. Opowiada o człowieku, któremu trudność sprawia samo życie, ale jednocześnie chce żyć. Nie przejmuje się niczym prócz aktualnego dnia i tylko to pozwala mu nie popaść w szaleństwo. Książka na pewno nie dla każdego.

• Booker
  • Wojna