Cabin Porn. Podróż przez marzenia - lasy i chaty na krańcach świata

Okładka książki Cabin Porn. Podróż przez marzenia - lasy i chaty na krańcach świata
Noah KalinaZach Klein Wydawnictwo: Smak Słowa albumy
albumy
Cabin Porn
Smak Słowa
2017-05-25
2017-05-25
Ewa Wojtych

więcej Więcej

Lekka lektura połączona z ucztą dla oka. Przyjemne opisy wznoszenia wybranych lokacji z naciskiem na samodzielne wykonanie. Inspirujące fotografie, ale nie tylko takie "wymuskane". Aż zachęca by wyjechać gdzieś pod las.

Mogę ją oglądać godzinami.

Książka (a w zasadzie album) rewelacyjna!
Inspirująca, pozytywna, przyjemna.
Jedyne do czego mogę się przyczepić, to że chciałbym trochę więcej tekstu i opowieści, ale to nieistotny szczegół bo i tak bardzo warto przeczytać (i obejrzeć).

cudowne, inspirujące zdjęcia. Raczej do oglądania niż czytania :)

Bardzo ciekawa pozycja, bardziej do oglądania i szukania inspiracji, niż do czytania (treści jest bardzo mało, większość książki to zdjęcia).

Polecam dla poszukiwaczy spokoju i harmonii w otaczającym nas świecie.

Interesujące album i zbiór historii osób z pasją. Inspiruje do odnalezienia lub stworzenia swojej oazy spokoju, gdzieś na odludziu, z dala od cywilizacji.

Ciężko nazwać ją książką, jest to bardziej album z pięknymi zdjęciami uroczych chatek z różnych zakątków świata wraz z 10 historiami powstawania takich małych domków. Fajnie się czyta, historie bardzo inspirujące, opisują ciekawych ludzi, warto przeczytać i nacieszyć oko pięknym widokiem.

Książka sama w sobie nie jest dokładnym instrukcją w stylu "zrób to sam" jest raczej romantyczną wizją tego jak może wyglądać nasze miejsce skryte w głuszy.
Cabin Porn to dziesięć historii w którym głównym motywem są "cabins". Każda historia jest inna, pięknie ilustrowana zdjęciami, przedstawia inne spojrzenie na to czym mogą być zwykłe chatki czy domki w lesie. Mamy tu...

Nie wiem jakim cudem przeoczyłem tą książkę. Od premiery minęło już 1,5 roku a dopiero całkiem nie dawno wpadła w moje ręce. Cabin Porn to internetowy projekt zrzeszający posiadaczy i miłośników różnego rodzaju chatek. Motywy tworzenia, sposoby budowy i przeznaczenie są bardzo różne, jednak łączy je jedna rzecz - wszystkie są blisko natury. Rozległe lasy, pustynie, skaliste...

to bardziej album niż książka, ale podejmuje niezwykle ważny temat poszukiwania swego miejsca na ziemi.

• 2018
  • Chcę w prezencie
  • Do kupienia
  • Architektura
  • 2017
  • 2020

Dodaj cytat z książki Cabin Porn. Podróż przez marzenia - lasy i chaty na krańcach świata