Żyję dzięki vilcacorze. Powroty do zdrowia.

Roman Warszewski Wydawnictwo: Tower Press zdrowie, medycyna
Tower Press
zdrowie, medycyna
2002-01-01

kilka historii świadczących o tym, że vilcacora ma niesamowite właściwości lecznicze, nic szczególnego. Ale jeżeli ktoś zachoruje i chce leczyć się tą rośliną, to przeczytanie tej niezbyt obszernej pozycji z pewności nastawi pozytywnie i wzmocni efekt leczniczy.

• Zdrowie
  • Przeczytane 2012 r. i wcześniej
więcej mniej

Dodaj cytat z książki Żyję dzięki vilcacorze. Powroty do zdrowia.