Kup teraz - 15 ofert w cenie od 12.90 zł do 22.90 zł

Zagadka biblioteki

Zofia Staniszewska Wydawnictwo: Debit Seria: Ignacy i Mela na tropie złodzieja literatura dziecięca
Debit
literatura dziecięca
2017-03-29
Ignacy i Mela na tropie złodzieja

Uwielbiamy historie detektywistycznego dla dzieci. Większość przygód Lassgo i Mai już za nami, czekamy też na kolejną część przygód Detektywów z Tajemniczej 5. Korzystając z poleceń grupy @ksiazki_aktywneczytanie, siegnęłyśmy po pierwszym tom przygód Meli i Ignacego Zofii Staniszewskiej z ilustracjami Artura Nowickiego. I miałyśmy miłą niespodziankę, bo akcja książki...

Ogólnie to niezła, ale nie podoba mi się to, że można wybrać samemu zakończenie.

Jakiś czas temu dzięki uprzejmości Wydawnictwa Debit otrzymałem dla mojego siostrzeńca Calvina komplet bajek z serii o Meli i Ignacym na tropie złodzieja autorstwa Zofii Staniszewskiej. Tutaj bardzo ważną rolę odegrały ilustracje na które jak wiemy dziecko zwraca największą uwagę. W przypadku tej serii za ilustrację odpowiedzialny jest Artur Nowicki. Sam przyznam, że...

Bardzo dobra książka dla dzieci lubiących przygody i zagadki (syn czytał mając 7 lat). Ładnie i mądrze napisana.
Lubię gdy książki dla dzieci są z morałem i ta do takich należy. Co ją wyróżnia to alternatywne zakończenie - mnie się pomysł bardzo podobał, choć 7 latek nie bardzo rozumiał o co chodzi ;)
Z chęcią sięgniemy po inne książki tej autorki!

• 2020
  • Literatura dziecięca
  • 2018
  • 2021
  • Wyzwanie LC 2020
  • NowyŚwiat
  • Dla szkrabów

Dodaj cytat z książki Zagadka biblioteki