Genitologia. Wróżenie z genitaliów

Okładka książki Genitologia. Wróżenie z genitaliów Seymore Klitz, Ima Peeper
Okładka książki Genitologia. Wróżenie z genitaliów
Seymore KlitzIma Peeper Wydawnictwo: Wydawnictwo XXl ezoteryka, senniki, horoskopy
ezoteryka, senniki, horoskopy
genitologia wróżenie

Ta książka nie została jeszcze oceniona NIE MA JESZCZE DYSKUSJI

Bądź pierwszy - oceń książkę

Okładka książki Genitologia. Wróżenie z genitaliów Seymore Klitz, Ima Peeper
Genitologia. W... Seymore Klitz, Ima ...

Genitomancja. Nie wierzyłam, że może powstać praca naukowa na ten temat. Valarowie, nie wiedziałam, że i z tego można wróżyć! Jak niewiele wiedziałam o życiu...

Jak wiele książek tego typu, i ta zaczyna się elementem historycznym - możemy prześledzić historię zainteresowania genitaliami od czasów neandertalskich i rozwijająca się powoli wraz z cywilizacją człowieka. Wspominana jest, oczywiście, indyjska Kama Sutra, księga będąca wynikiem wielu lat intensywnych badań, które chętnie uwieczniano na freskach. Możemy się też dowiedzieć, co symbolizował wąż na nakryciach głów Egipcjan oraz ankh. Genitomancja pomagała kapłanom egipskim wybierać odpowiednich ludzi na odpowiednie stanowiska - niestety, z czasem pojawiło się łapówkarstwo. Pewnie to było przyczyną upadku starożytnego Egiptu...
Po tej dawce historii autorzy przeszli do opisu penisa oraz pochwy oraz ich klasyfikacji, zawierając wiedzę genitologów na ich temat w niewielkich podrozdziałach. Klasyfikacja zawiera nie tylko opis wyglądu narządu, z którego się wróży, ale też opisy tego, jakimi cechami odznacza się właściciel/ka.
Dzięki informacjom zawartym w tej pozycji będzie mógł czytelnik określić nie tylko cechy osobowości właściciela genitaliów, ale też jego przyszłość. Mamy prostą instrukcję krok po kroku jak dokonać prawidłowego odczytu oraz formularze dla pań i panów, aby móc zapisać każdą informację i obserwację. Należy pamiętać, że złe odczytanie wróżby może doprowadzić do przykrych konsekwencji.
Na sam koniec otrzymujemy porcję informacji o tym, jak dobierać pary partnerskie na podstawie wyglądu ich genitaliów oraz ich kompatybilności.
Książka ta ma wiele znamion pracy naukowej (szczególnie w sferze opisów),jest jednak napisana z poczuciem humoru i dystansem. Czyta się ją szybko, bo język jest dużo płynniejszy niż w sporej liczbie książek naukowych, z którymi miałam do czynienia. Ponadto treść uzupełniają liczne ryciny, a jak wiadomo, obrazki zeżerają miejsce.
To ciekawa pozycja, ale należy traktować ją z przymrużeniem oka. Łamie tabu, jakie spora część społeczeństwa nakłada na części ciała człowieka, ale nie robi tego w sposób wulgarny.

(http://dywagacjenadherbata.blogspot.com/2016/07/254-genitologia-seymore-klitz-ima-peeper.html#more)

Mówcie sobie co chcecie, ja tę książkę przeczytałam i ubawiłam się po pachy.

Mówcie sobie co chcecie, ja tę książkę przeczytałam i ubawiłam się po pachy.

Uwaga, to książka naukowa na humorystyczną nutę.
Nie przeczytałam w niej niczego, co powaliłoby mnie na kolana, nie dokonałam niesamowitego odkrycia, ale, doprawdy, nieźle się ubawiłam.
Czy genitalia to temat tabu? Chyba nie... Już kilka tysiącleci przed naszą erą okazywano jawne zainteresowanie genitaliami. Świadczą o tym różnego pochodzenia rysunki skalne, freski, egipskie papirusy, malunki na wazach, gdzie eksponowana jest nagość postaci, ze szczególnym uwzględnieniem genitaliów. Przez tysiąclecia zainteresowanie nimi nie maleje. Jest to rzecz naturalna i oczywista. Dzieci przecież z zaciekawieniem sprawdzają, co kryje się pod ubraniem. Ci więksi sprawdzają to w pornografii. .
Autorzy dokonują analizy genitaliów i klasyfikują je wyróżniając osiem rodzajów penisa i pięć rodzajów pochew. Absolutnie wszystkie części genitaliów opisane są bardzo, bardzo wnikliwie. Do tego posiadacz danego typu fallusa ma określony typ charakteru (pokaż mi swojego penisa, a powiem ci, kim jesteś),przedstawiono znanych ludzi, którzy prawdopodobnie posiadają takie a takie genitalia. Jaki jest typowy zawód dla posiadaczki np. Szparki.
Po wnikliwym omówieniu wszystkich cech genitaliów czytelnik wypełnia test, by określić jakie on i jego partner/partnerka posiadają genitalia. Teraz przystępujemy do "wróżenia", by przekonać się, w jakim stopniu się dopasowaliśmy.
Książka, oczywiście, z przymrużeniem oka. Do zabicia czasu, do przeczytania w 45 minut, do odprężenia i zabawy.

Uwaga, to książka naukowa na humorystyczną nutę.

Zabawna ,przypomina wesoły horoskop ....każdy może dopasować sobie co chce wg potrzeb. O książce dowiedziałem się od uczniów /nastolatków jako hit wśród ich grupy wiekowej ...po przeczytaniu zastanawiałem się skąd u nich taka wiedza ?

• 🔮 Okultyzm, magia, ezoteryka itp.
  • Ezoteryka
  • Posiadam :)
  • Na kindle
  • U mnie na półce
  • Relacje
  • Literatura obca

Dodaj cytat z książki Genitologia. Wróżenie z genitaliów