Picasso. Encyklopedia sztuki

albumy
Arkady
2015-01-01
2015-01-01
Pcasso malarze sztuka kubizm realizm artyści hiszpania

Album „Picasso” rzuca tak naprawdę nowe światło na twórczość Pablo Picasso. Oczywiście mówimy tu o odbiorcach, którzy dotąd jego twórczość znają pobieżnie. Każdy orientuje się bowiem, że ktoś taki jak Picasso istniał i był artystą. Album wychodzi temu naprzeciw, umożliwiając dogłębne poznanie słynnych dzieł Pablo Picasso, jak również poznanie samego artysty z Malagi....

Okazja do prześledzenia całej twórczości Picassa. Jestem szczęśliwa, że mogłam po prostu przeglądać i podziwiać jego dzieła.

• Chcę w prezencie
  • 2017