Dialektyka przyrody

Okładka książki Dialektyka przyrody Fryderyk Engels
Okładka książki Dialektyka przyrody
Fryderyk Engels Wydawnictwo: Wydawnictwo Naukowe PWN Seria: Biblioteka Klasyków Filozofii filozofia, etyka
filozofia, etyka
Biblioteka Klasyków Filozofii
Dialektik der Natur
Wydawnictwo Naukowe PWN
1979-01-01
1979-01-01
Władysław Krajewski
Filozofia marksizm. filozofia przyrody marksizm dialektyczny

Okładka książki Manifest komunistyczny Fryderyk Engels, Karol Marks
Manifest komun... Fryderyk Engels, Ka...
Okładka książki Marks, Engels, Lenin o prasie Fryderyk Engels, Włodzimierz Lenin, Karol Marks
Marks, Engels,... Fryderyk Engels, Wł...

Wydanie od "Książki i Wiedzy" z 1953 roku jest paskudnie przetłumaczone, zdaje się jakby po drodze dzieło zostało "poprawione" przez wydawcę.

• //2020
  • Filozofia
  • Filo etc.

Dodaj cytat z książki Dialektyka przyrody