Czerwony jak diabeł

Okładka książki Czerwony jak diabeł
Krzysztof Chmielowski Wydawnictwo: Podkarpacki Instytut Książki i Marketingu powieść przygodowa
powieść przygodowa
Podkarpacki Instytut Książki i Marketingu
2016-01-01
2016-01-01
#opowieść #dziecinstwo wieś dziecinstwo chmielowski młodość przygoda autentyczne przeżycia pamięć wspomnienia

Zachęcam do przeczytania tej książki. Chciałbym usłyszeć kilka opinii i zadecydować czy pisać o dalszych przygodach młodego Franka Mazurka. Obmyśliłem już nawet nowy tytuł na kontynuowanie jego perypetii życiowych. Oczywiście większość jego przygód opartych jest na faktach. Nie brakuje też zjawisk paranormalnych, w które obfituje wyczulony zmysł Franciszka. Lata siedemdziesiąte ub. wieku sprzyjały wielu młodym osobom w rozwijaniu i odkrywaniu takich zjawisk. Teraz tego można uświadczyć o pięćdziesiąt procent mniej.
A zatem...
Swoich książek się nie ocenia, ale uważam, że warto zapoczątkować skromnie tą ocenę i odważyć innych. Pozdrawiam odważnych czytelników, a szczególnie młodych!

Dodaj cytat z książki Czerwony jak diabeł