Baranek zwany Miłość

Wydawnictwo Dawida
historie biblijne
9788377520512
Anna Jetkowska

Cudna książeczka dla dzieci, która wzbudza uśmiech na twarzy nie tylko tych najmłodszych :) córcia koleżanki kazała czytać sobie opowieść kilka razy z rzędu wyrzucając z siebie głośne 'Ooo' niemal co stronę :)
Pisana wierszem, ślicznie ilustrowana - zostawia przestrzeń by porozmawiać z pociechą o tym, co tam znajdziecie :)

Urocza. Dla dzieci. Piękna rymowanka o Bożej miłości i ofierze Jezusa w wersji dla dzieci. Super ilustracje. Świetna rzecz dla maluchów.

Dodaj cytat z książki Baranek zwany Miłość