Majowa pora sucha

Andrzej Trybuła Wydawnictwo: kryminał, sensacja, thriller
kryminał, sensacja, thriller
2017-04-07

Książka, która wciągnęła mnie dość mocno. Co kiedy ludzie wysokiego szczebla z Polskiego Rządu mają swoje układy i układziki, a w ferworze walki o stanowisko prezydenta ginie ktoś niewinny?

Zapraszam do całej recenzji: http://zojahawrylo.blogspot.com/2018/06/andrzej-trybua-majowa-pora-sucha.html

• 2017
  • Fantastyka
  • Rok 2018
  • Literatura piękna (nieazjatycka)
  • Polacy na Topie
więcej mniej