Gwiazdy, ludzie i zwierzęta

Okładka książki Gwiazdy, ludzie i zwierzęta
Jacek Salij Wydawnictwo: W drodze religia
religia
W drodze
2009-01-01
2009-01-01
wiara a nauka stworzenie pochodzenie człowieka

Ojciec Salij napisał książkę, która na mnie katoliczce, wywarła ogromny wpływ. Gwiazdy odnoszą się do całego kosmosu w rozumieniu wszechświata, który musi być stworzony na początku czasu przez Boga Wszechmogącego. Wcześniej tego wymiaru nie było. Ludzie - o naszym stworzeniu i bytowaniu w Rajskim Ogrodzie aż do popełnienia grzechu pierworodnego. Odnosi się do teorii Darwina...

• PRZESŁUCHANE
  • Pochodzenie życia i ewolucja
  • Chcę w prezencie
  • Dawne priorytety
  • Teologia/Religia

Dodaj cytat z książki Gwiazdy, ludzie i zwierzęta