Zdrowy czekoholik

kulinaria, przepisy kulinarne
Wydawnictwo Poligraf
2017-04-21
2017-04-21
przepisy czekolada czekoholik czekoladowe przepisy czekoladowe potrawy

Kiedy zobaczyłam tę książkę w internecie, od razu wiedziałam, że muszę ją mieć. Publikacja poświęcona czekoladzie to zdecydowanie coś dla mnie! W dodatku z przepisami bez glutenu, cukru i nabiału. Idealnie. Pierwsze przekartkowanie wprawiło mnie w zachwyt. Wspaniały papier, „gęsta” czekoladowa kolorystyka, ciekawe ilustracje. I czekoladowe desery, których w końcu nie muszę sama przerabiać na wersję dostosowaną do moich potrzeb (bez-bez-bez). Jest dobrze. Po przeczytaniu książki od okładki do okładki mam kilka zastrzeżeń, trochę czaru prysło, ale mimo pewnych minusów książka może się spodobać czekoholikom, osobom mającym skomplikowaną sytuację żywieniową (np. będącym, tak jak ja, na diecie bezglutenowo-bezcukrowo-beznabiałowej/wegańskiej) oraz wielbicielom publikacji artystycznych, edytorsko wysmakowanych.

Pełna recenzja na moim blogu: http://www.kulinarnaczytelnia.pl/2017/07/ksiazka-ociekajaca-czekolada-ivanova.html

• Na prezent

Dodaj cytat z książki Zdrowy czekoholik