Prezent od królowej

Annie Jay Wydawnictwo: Skrzat Cykl: Elżbieta. Księżniczka z Wersalu (tom 2) literatura młodzieżowa
Élisabeth. Princesse à Versailles. Le Cadeau de la reine
Barbara Wicher
Skrzat
literatura dla dzieci i młodzieży literatura francuska literatura XXI wieku powieści
Élisabeth. Princesse à Versailles. Le Cadeau de la reine
Elżbieta. Księżniczka z Wersalu (tom 2)
literatura młodzieżowa
Barbara Wicher

Opowieści w sprytny sposób przemycają fakty o życiu na dworze oraz byciu prawdziwą księżniczką, jednocześnie stanowiąc bezcenną lekcję historii. Dopełnieniem całości są piękne ilustracje oraz przypisy, wyjaśniające dziwnie brzmiące słowa i zwroty. Gorąco polecam każdej księżniczce i nie tylko

Recenzja w całości: http://mamao.pl/elzbieta-ksiezniczka-z-wersalu-annie-jay/

• 2019
  • Współpraca - Wydawnictwo Skrzat
  • Książki dzieci na półkach
więcej mniej

Dodaj cytat z książki Prezent od królowej