Rodzinna kuchnia Lidla

Okładka książki Rodzinna kuchnia Lidla
Daria ŁadochaPaweł Małecki Wydawnictwo: Lidl Seria: kuchnia lidla.pl kulinaria, przepisy kulinarne
kulinaria, przepisy kulinarne
kuchnia lidla.pl
Lidl
2017-04-01
2017-04-01

Patronaty LC

Okładka książki Biblia od kuchni Karol Okrasa, Adam Szustak
Ocena 8,7
Biblia od kuchni Karol Okrasa, Adam ...
Okładka książki Supermocni kontra złodzieje zdrowia Mirosław Jarosz, Maciej Jasiński, Tomasz Lew Leśniak, Piotr Nowacki, Karol Okrasa, Rafał Skarżycki, Janusz Wyrzykowski
Ocena 6,9
Supermocni kon... Mirosław Jarosz, Ma...
Okładka książki Jeść zdrowiej Daria Ładocha, Karol Okrasa, Hanna Stolińska
Ocena 6,6
Jeść zdrowiej Daria Ładocha, Karo...

Mogą Ciebie zainteresować

Bardzo ładnie wydany poradnik kulinarny.
Polecam

Bardzo ładnie wydany poradnik kulinarny.
Polecam

Książka jest fantastycznie wydana to na początek. Kolorowa i gwiazdki w niej pomagają się zorientować jak duży stopień trudności przed nami i dziećmi. Nie mam dzieci, ale jestem nauczycielem dzieci niepełnosprawnych intelektualnie i już wiem, że wykorzystam z nimi większość przepisów. Co więcej przyjeżdża do mnie na wakacje mniejsza kuzynka i również będziemy robić większość przepisów. Wiem też na pewno że z moją chrześnicą również. Przepisy są super i jakże przystępne produkty w niej zawarte. POLECAM !!!

Nie wiem czemu ta książka jest nisko oceniana. Jest ładnie wydana, kolorowa. Ma zachęcić dzieci do gotowania i tą funkcję spełnia. W środku ładne zdjęcia i bardzo łatwe przepisy dla dużych i małych

Ładna szata graficzna i ciekawe przepisy, które można przygotować razem z dziećmi.

Dziwi mnie tak niska średnia ocen tej książki. Być może czytelnicy słabo oceniający tę pozycję zapomnieli, że jest to książka kucharska "rodzinna" - musi zatem być o różnorodnym stopniu trudności (znajdziemy tu przepisy BANALNIE proste), prze-kolorowa, zachęcająca dzieciaki do przygotowywania posiłków z rodzicami. Ja traktuję ją jako książkę kucharską dla dzieci i w tej kategorii oceniam - jak widać - dość wysoko ;)

Ulubione przepisy moich domowników:
1. Jajka z blaszki (nazywane przez nas "muffinami jajecznymi"), str. 24.
2. Bananowe pankejki, str. 42.
3. Zupa krem z kukurydzy, str. 70.
4. Racuszki z jabłkami, str. 152.

Tak jak tytuł książki wskazuje dotyczy ona gotowania rodzinnego, co jest bardzo ważne dla mnie przy wystawianiu oceny. Przepisy są proste, kolorowe, bo chodzi o to, żeby w kuchni zaangażować dzieci i z myślą o nich były kompletowane przepisy. W mojej ocenie są one bardzo fajne, faktycznie nieskomplikowane, mogą się przydać na jakieś nudne, deszczowe popołudnie, kiedy nie ma co robić a nie chcemy, aby rodzina rozpierzchła się po kątach, każdy z nosem w swoim smartfonie. Do tego śliczne zdjęcia i garść kulinarnych tipów. Jak dla mnie bardzo fajna pozycja, jedna z fajniejszych z dotychczasowych kuchennych poradników Lidla.

gdybym była laikiem kuchennym to dałabym nawet gwiazdkę lub dwie więcej - ale cóż - dla mnie to powtórka wiadomości plus fajne fotki i kilka niezłych przepisów. polecam zwłaszcza mniej zaawansowanym :)

Dodaj cytat z książki Rodzinna kuchnia Lidla