Dziwne sny

horror trzecia strona wyobraźni dziwne sny bartosz woliński groza fantastyka
horror
9788394205744
horror trzecia strona wyobraźni dziwne sny bartosz woliński groza fantastyka

W młodym pisarzu widać potencjał, zbiór opowiadań pomimo niewielkich błędów językowych, jest atrakcyjny. Każdy znajdzie coś dla siebie - od opowieści gotyckiej, przez komedię absurdu po gore. Wszystko zachowane jest w klimacie grozy. Każdy fan grozy i horroru powinien obowiązkowo zapoznać się z książką.

www.ujrzecslowa.pl

Nie każdy tak naprawdę ma ten przywilej by śnić. Ale czy tak naprawdę sny są czymś, czego warto pragnąć? Co jeżeli każdy z twoich snów byłby koszmarem. Co wtedy?

Nie będę kłamać, że każde z opowiadań przypadło mi do gustu. To już druga książka autora, więc poniekąd wiedziałam, czego Dziwne sny będą dotyczyć. Ale nie. Bartosz Woliński pokazał coś innego,...

• 2017
  • 2017
  • Domowa biblioteczka ✮
  • Z dedykacją
  • Sprawdzić
  • 2020
więcej mniej

Dodaj cytat z książki Dziwne sny