ROZWIŃ ZWIŃ

Woda, która niesie ciszę

Okładka książki Woda, która niesie ciszę Brittainy C. Cherry
Nominacja w plebiscycie 2017
Okładka książki Woda, która niesie ciszę
Brittainy C. Cherry Wydawnictwo: Filia Cykl: Elements. Żywioły. (tom 3) literatura obyczajowa, romans
literatura obyczajowa, romans
Elements. Żywioły. (tom 3)
The Silent Waters
Filia
2017-06-21
2017-06-21
Data 1. wydania:
2016-09-23
Katarzyna Agnieszka Dyrek
dziewczyna nastolatka odmiana losu poszukiwanie szczęścia poszukiwanie własnej tożsamości samotność trauma uczucie
Inne

więcej Więcej

Świetna książka, chociaż numerem 1 wciąż jest pierwszą część serii. Warto odnaleźć swój głos.

Kolejni bohaterowie, kolejna historia od której nie można się było oderwać...
Cuuuudowna książka...

Nie rozumiem tutaj wiele rzeczy m. in. Dlaczego rodzice lub terapeuci nie zaproponowali, żeby Maggie i rodzina nauczyła się języka migowego ?

Dziecko przeżyło traumę i rozumiem, że na początku mieli nadzieję, że to minie. Ale skoro przez większą część swojego życia nie wypowiedziała ani jednego słowa i żadna terapia nic nie pomagało dlaczego nie ułatwić jej życia i...

Niestety ale ksiazka nie urzekla mnie jak inne z tej serii.

Książka ochy i achy...... Zostanie długo w mojej pamięci,piękna
opowieść . Nie będę pisała nic więcej ,na pewno nie omieszkam polecić tej książki koleżanką .Pozdrawiam wszystkich którzy sięgną po ten egzemplarz

Dużo lepsza i bardziej wciągająca niż część druga. O ile przy "dwójce" nie miałam problemu z oderwaniem się od lektury, tak tutaj stanowiło to dość spory kłopot - książka pochłonęła całą moją uwagę.
Fajne klimaty i gama emocji - autorka znowu mnie zaskoczyła i coś czuję, że chyba się polubimy.

Moje serce zostało w pierwszej części. Historia jest fajna, ale bardzo mocno się ciągnie i już bardzo mnie denerwowało jak długo ona może jeszcze milczeć.

Jedno trzeba przyznać Autorce, od Jej książek nie sposób się oderwać. Znów "przez" Brittainy C. Cherry nie zrobiłam tego co zaplanowałam i jestem w plecy z pracą, na ale jak mogłam nie dowiedzieć się co będzie z Maggie i Brooksem.
Eh, ciężkie jest życie książkoholika.

Bardzo piękna historia. Choć Autorka momentami za bardzo pędzi w fabule, a jej styl pisania nie należy do moich ulubionych, to książka wywarła na mnie duże wrażenie :) piękna historia, momentami bardzo głęboka. Bez wątpienia warta uwagi :)

Podobało mi się absolutnie wszystko w tej powieści. Niesamowity klimat, fantastyczni bohaterowie - zarówno ci główni, jak i poboczni, wspaniała fabuła i książki w tle. Nie sposób nie polubić tej powieści. Polecam!

2 211
    1 504