Teach

Jillian Quinn Wydawnictwo: Penn Publishing Cykl: City of Sinners (tom 1) literatura obyczajowa, romans
Data 1. wydania:
angielski
9780997619836
romans nauczycielka student sportowiec

Na półkach: , , , , , , ,

Mike Montgomery to dwudziestodwuletni sportowiec uniwersytecki, który wraz ze znajomymi wybrał się do klubu. Wśród tańczących w nim tancerek wpadła mu w oko jedna z nich nazywana Teach. Mike włącza swoją magię co doprowadza ich do wspólnie spędzonej nocy.

Olivia Ford jest trzydziestoletnią kobietą, której kariera prawnicza nie poszła tak jak powinna, a teraz aby wiązać...

• Erotyka/Romans
  • Cykl/seria