Stars Over Castle Hill

Okładka książki Stars Over Castle Hill
Samantha Young Wydawnictwo: Amazon Digital Services Cykl: On Dublin Street (tom 6.6) literatura obyczajowa, romans
literatura obyczajowa, romans
On Dublin Street (tom 6.6)
Amazon Digital Services
2017-03-28
Data 1. wydania:
2017-03-28
angielski

Na półkach: , , , , , , ,

Powracamy do Joss i Bradena w nieco innej odsłonie.

Joss podjęła się napisania noweli, której tezą było "Jak potoczyłoby się moje życie, gdyby nie wydarzyło się któreś z kluczowych momentów mojego życia." Joss wybrała, że tym momentem było nie zadzwonienie do Ellie, aby obejrzeć mieszkanie, a co za tym idzie nie poznać Bradena i całej reszty.

Joss przedstawia nam alternatywną wersję swojego życia. Zmienioną, ale przecież przeznaczenia nie oszukasz. Jeśli jesteście ciekawe jak mogłaby wyglądać inna wersja miłości Joss i Bradena to koniecznie sięgnijcie po ten dodatek!

A co ja mogę powiedzieć? Uwielbiam to! Uwielbiam to totalnie! Jednak, gdy bohaterowie są napisani w taki sposób jak Joss i Braden to nieważne jak toczy się ich historia, to zawsze jest świetne. Bo oni są świetni.

Uwielbiam tę dwójkę i uwielbiam ten dodatek.

Szczerze POLECAM!

Powracamy do Joss i Bradena w nieco innej odsłonie.

Joss przedstawia nam...

Samantha Young Stars Over Castle Hill Zobacz więcej