Stars Over Castle Hill

Samantha Young Wydawnictwo: Amazon Digital Services Cykl: On Dublin Street (tom 6.6) literatura obyczajowa, romans
Data 1. wydania:
angielski
Amazon Digital Services
On Dublin Street (tom 6.6)
literatura obyczajowa, romans
angielski

Na półkach: , , , , , , ,

Powracamy do Joss i Bradena w nieco innej odsłonie.

Joss podjęła się napisania noweli, której tezą było "Jak potoczyłoby się moje życie, gdyby nie wydarzyło się któreś z kluczowych momentów mojego życia." Joss wybrała, że tym momentem było nie zadzwonienie do Ellie, aby obejrzeć mieszkanie, a co za tym idzie nie poznać Bradena i całej reszty.

Joss przedstawia nam...

• On Dublin Street