Zamknij się i działaj! 7 kroków do realizacji celów

Brian Tracy Wydawnictwo: MT Biznes biznes, finanse
MT Biznes
MT Biznes
biznes, finanse
2017-04-07

Książka jest bardzo krótka i zwięzła, to zasadniczo esencja wiedzy, która jest potrzebna do osiągnięcia sukcesu. Moim zdaniem warto poświęcić te parę chwil i zapoznać się z tą lekturą. Być może po jej przeczytaniu zmienisz swoje życie i staniesz się jednym z milionerów.

Według Braiana Tracy, wytrwałość jest kluczem do odniesienia sukcesu. Niestety w dzisiejszych czasach...

Bardzo przyjemna i pożyteczna lektura. Światowej klasy autor w sposób zwięzły i na temat opowiada o tym jak podejmować działania, które chcemy a nie do końca udało nam się je zrealizować. Na dosłownie kilkudziesięciu stronach jest bardzo dużo porad i wskazówek jak osiągnąć postawione sobie cele. Zachęcam do lektury, ponieważ jeden wieczór może odmienić Wasze życie.

Takie szybkie czytadło, według mnie za krótkie, brakuje trochę bardziej rozwiniętych myśli, przykładów. Mimo to można coś z tej książeczki wynieść, z każdym przeczytaniem pewnie więcej i więcej.

• 2018
  • 2019