Kobiety na tronie rosyjskim. Szkice historyczno-obyczajowe

Bogusław Mucha Wydawnictwo: Naukowe Wydawnictwo Piotrkowskie powieść historyczna
Naukowe Wydawnictwo Piotrkowskie
tron carski carat car kobiety Rosja
powieść historyczna
tron carski carat car kobiety Rosja

Ciekawa pozycja o kobietach, które zasiadały przez dłuższy lub krótszy czas na tronie rosyjskim.
Temat ujęty w szerokim kontekście historyczno-politycznym. Każda z Władczyń ma swój osobny biograficzny rozdział.
Wszystko poukładane chronologicznie.
Można polecić każdemu zainteresowanemu tematem caratu. Autor pisze językiem swobodnym nie męcząc czytelnika pojęciami stricte...

• Z polecenia
  • Rosja