Własna kawiarnia, marzenie czy udręka?

Okładka książki Własna kawiarnia, marzenie czy udręka?
Michał Heller Wydawnictwo: Rozpisani.pl biznes, finanse
biznes, finanse
Rozpisani.pl
2015-08-01
2015-08-01
biznes kawiarnia poradnik kawa branża

więcej Więcej

Jeśli ktoś zastanawia się nad otworzeniem własnej kawiarni lub po prostu jest ciekawy, co jest potrzebne, żeby rozpocząć taki biznes, to książka jest zdecydowanie warta uwagi.
Nie zawiera ogólników, tylko konkretne liczby i pomysły, za co ogromny plus. Jasno i klarownie, bez zbędnego owijania w bawełnę, przedstawione są koszty z jakimi musimy się liczyć. Omówione są...

• Biznes/rozwój
  • 2019
  • E-booki
  • Posiadam e-booka

Dodaj cytat z książki Własna kawiarnia, marzenie czy udręka?