Wciąż jesień, czyli inne majaki cynamonowe

Okładka książki Wciąż jesień, czyli inne majaki cynamonowe
Dariusz Bitner Wydawnictwo: Print Group Daniel Krzanowski publicystyka literacka, eseje
publicystyka literacka, eseje
Print Group Daniel Krzanowski
2016-01-01
2016-01-01
Antologia Szkice literackie polskie - 21 w. Felieton polski - 21 w. Opowiadanie polskie - 21 w. Proza polska - 21 w. Miniatura literacka polska - 21 w.
Ta książka nie została jeszcze oceniona NIE MA JESZCZE DYSKUSJI

Bądź pierwszy - oceń książkę

Okładka książki Twórczość nr 10 / 2019 Dariusz Bitner, Kazimierz Brakoniecki, Krystyna Chwin, Stefan Chwin, Andrzej Górny, Andrzej Kanclerz, Tadeusz Komendant, Artur Daniel Liskowacki, Michał Paweł Markowski, Zbigniew Mikołejko, Anna Nasiłowska, Antoni Pawlak, Uta Przyboś, Redakcja miesięcznika Twórczość, Krzysztof Rutkowski, Jan Sochoń, Grzegorz Strumyk, Leszek Szaruga, Danuta Ulicka, Henryk Waniek, Szymon Wróbel
Ocena 5,0
Twórczość nr 1... Dariusz Bitner, Kaz...
Okładka książki Twórczość nr 1 / 2019 Dariusz Bitner, Katarzyna Boruń-Jagodzińska, Bernadetta Darska, Bogusław Kierc, Andrzej Mencwel, Dariusz Muszer, Jakub Pacześniak, Redakcja miesięcznika Twórczość, Bohdan Wrocławski
Ocena 6,0
Twórczość nr 1... Dariusz Bitner, Kat...