Hekatomba Warszawy. Odpowiedzialność Rosjan za współudział w zniszczeniu stolicy Polski

Lech Dzikiewicz Wydawnictwo: Wydawnictwo Naukowe ASKON historia
Wydawnictwo Naukowe ASKON
Powstanie Warszawskie Stalin Teheran Jałta
historia
Powstanie Warszawskie Stalin Teheran Jałta

Prezentująca niezwykle ciekawe spojrzenie na PW'44, przystępnie napisana książka. Dowodzi odpowiedzialności Stalina za współudział w zbrodni ludobójstwa mieszkańców Warszawy, oraz także opisuje sylwetki pozostałych osób dramatu Roosevelta, Churchilla, Sosnkowskiego, Mikołajczyka Bora-Komorowskiego, Jankowskiego i ich udziale w podjęciu dramatycznej decyzji.
Jedna z lepszych...

• Powstanie Warszawskie