Wild Ride

Okładka książki Wild Ride Chantal Fernando
Okładka książki Wild Ride
Chantal Fernando Wydawnictwo: Pocket Star Cykl: Wind Dragons MC (tom 4.5) literatura obyczajowa, romans
Wind Dragons MC (tom 4.5)
Wild Ride
Pocket Star
2016-07-11
2016-07-11

Uwielbiam kluby motocyklowe, tatuaże, mafie. Jedna ocena dla prawie całej serii dlatego, że nie da się czytać ich oddzielnie. Historie łączą się ze sobą i nie tylko wciągają ale intrygują. Z tymi książkami i jego bohaterami nie sposób się nudzić. Postacie kiedy trzeba są zabawne, kiedy trzeba twarde i groźne. Uwielbiam wszystkich bohaterów nie sposób wybrać najlepszego.
Historie dobrze wykreowane, wszystko w odpowiednim tempie nie za szybko nie za wolno. Z każdą kolejną książką mam wrażenie, że jest coraz ciekawiej, coraz lepiej i chcesz więcej.
Sposób w jaki autorka posługuje się piórem przypadł mi do gustu i z pewnością przeczytam kolejne książki z serii „Wind Dragons MC” a może nawet coś więcej.
Cała seria świetna i gorąco polecam.

2079
2017

"Wild Ride" to idealne uzupełnienie między tomem 4 a 5 serii o motocyklistach. Tym razem czytelnik poznaje Talona, prezydenta Wild Men MC oraz jego słabość, Tia, koleżanka Bailey.

Talon lubi manipulować ludźmi i wywierać na nich wpływ. Między innymi pocałował Bailey, aby wywołać jakąś reakcję w Adamie. Bycie główną szychą w klubie nie jest łatwe, gdy dochodzi do morderstwa. Zip cieszył się związkiem z Carą, która spodziewa się jego dziecka. Zip odkrył pewną tajemnicę, jednak nie zdążył przekaz ją Talonowi. Ktoś w klubie Wild Men MC jest zdrajcą, a przed nim zostaje zagadka do rozwiązania. Talon powoli wkracza do świata swojej ukochanej i jej syna. Zaczyna się niewinnie. Przypadkowe spotkanie na ulicy, pomoc przy naprawie klimatyzatora. Tia to wojowniczka i nigdy się nie poddaje. Talon przekona się, że można jej ufać.

Ciekawa historia i uzupełnienie różnych wątków z poprzednich tomów. Polecam.

• Brakujące części
  • ENG