Najpiękniejsze opowieści o pieskach

Okładka książki Najpiękniejsze opowieści o pieskach
Holly Webb Wydawnictwo: Zielona Sowa Seria: Zaopiekuj się mną! literatura dziecięca
literatura dziecięca
Zaopiekuj się mną!
Zielona Sowa
2017-03-29
2017-03-29
Patryk Dobrowolski
pieski

Książka opowiada o trzech pieskach - Lunie, Czarusiu i Fredzie.

Książka chociaż napisana bardzo prostym językiem i będąc jak najbardziej dobra dla początkujących czytelników nawet w wieku 6 lat. Opowieści są naprawdę dobre, ale bardziej podobały mi się o kotkach chociaż jestem fanką piesków.

Sama nie wiem chyba mi czegoś brakowało i chyba po prostu znam lepsze opowieści z tej serii. Ogólnie to polecam dla młodych czytelników (6-11 lat) i osobą, które kochają pieski i mają ochotę przeczytać coś dziecięcego, ale jak mówię znam lepsze książki z tej serii.

6/10

Książka opowiada o trzech pieskach - Lunie, Czarusiu i Fredzie.

Sama nie wiem chyba mi czegoś brakowało i chyba po prostu znam lepsze...

Dodaj cytat z książki Najpiękniejsze opowieści o pieskach