Zagubiona w śniegu

Okładka książki Zagubiona w śniegu Holly Webb
Okładka książki Zagubiona w śniegu
Holly Webb Wydawnictwo: Zielona Sowa Seria: Zaopiekuj się mną! literatura dziecięca
literatura dziecięca
2009-01-01
Jacek Drewnowski

(czytana po angielsku)

(czytana po angielsku)

Lubię wszystkie zwierzaczki :)

Lubię wszystkie zwierzaczki :)

Tak naprawdę jak przeczytał*ś jedną - przeczytał*ś wszystkie, ale idealnie sprawdzają się jako lekki przerywnik na zastój, bo są turbo urocze.

Naprawdę ta książka w pewnych momentach była wesoła, śmieszna i smutną. Dla fanów kotów.

Podobała mi się, ALE koniec był jakby... za szybki? Ale tak ogólnie książka byka naprawdę spoko.

6/10

6/10

Uwazam ze fajna ale druga czesc jest lepsza

Uwazam ze fajna ale druga czesc jest lepsza

Kolejny wyciskacz łez dla małych dziewczynek. Oparty na tych samych pomysłach co zawsze. Najbardziej lubię jak pani Holly Webb opisuje nam dokładnie co myślał kot albo co mówiła do niego jego mama. Z jednej strony trochę się pośmiejesz w duchu, a z drugiej te książki tak są takim trochę pop fenomenem, który jednak czyta się zawsze z przyjemnością.

Idealna książeczka dla dziecka ale również dla osób wrażliwych. Fajna, prosta historyjka.

"Zagubiona w śniegu" to ciekawa i ucząca kochać zwierzęta książka.

"Zagubiona w śniegu" to ciekawa i ucząca kochać zwierzęta książka.

O miłości od pierwszego wejrzenia, której nie straszne szczury, lisy i śniegi.

O miłości od pierwszego wejrzenia, której nie straszne szczury, lisy i śniegi.

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

• Dzieciństwo
  • Holly Webb