Czosnek i cebula. Zastosowanie i właściwości lecznicze

Okładka książki Czosnek i cebula. Zastosowanie i właściwości lecznicze
James Hopkins Wydawnictwo: Liber zdrowie, medycyna
zdrowie, medycyna
Garlic and Onion
Liber
2008-02-29
2008-02-29

więcej Więcej

Bardzo rzadko czytuję kulinarne i zdrowotne poradniki, a już na pewno nie od deski do deski. Tym razem było inaczej, bo książka jest świetnie napisana i czyta się ją jak... powieść. Lekki styl, mnóstwo ciekawostek dotyczących także historii cebuli i czosnku w kulturze Europy i świata oraz proste rady i przepisy, bez dorabiania do nich pseudofilozofii - to największe atuty...

• X Zdrowie
  • Zdrowie
  • Domowa biblioteka
  • Poradnik

Dodaj cytat z książki Czosnek i cebula. Zastosowanie i właściwości lecznicze