Niemiecki. Ćwiczenia gramatyczne

Magdalena Surowiec Wydawnictwo: Psychoskok językoznawstwo, nauka o literaturze
Psychoskok
język niemiecki Magdalena Surowiec Niemiecki ćwiczenia gramatyczne gramatyka niemiecka Psychoskok
językoznawstwo, nauka o literaturze
2017-03-23

Język niemiecki nigdy nie wzbudzał we mnie wielkiej fascynacji, ale z różnych względów muszę się go uczyć. Repetytoriów do nauki tego języka jest u mnie cała półka, ale powiem że ten jest bardzo, bardzo przystępny zwłaszcza dla takich laików jak ja, którym nauka tego właśnie języka idzie gigantycznie ciężko. Pani Magda stworzyła książkę prostą, przystępną dla samouków, dla...

Przyzwoite repetytorium z gramatyki języka Niemieckiego. Dla początkujących, zaczynających swoją przygodę z jeżykiem może być trochę trudne ale dla powtarzających materiał jest to podręcznik bardzo dobry. Świetnie porządkuje posiadaną wiedzę i zwraca uwagę na najważniejsze aspekty tej gramatyki. Po prostu gramatyka niemiecka może być przyjemna i prosta, nawet dla młodszych...

Tego rodzaju pozycje należy oceniać przez pryzmat przydatności, ta wypada naprawdę świetnie.

Mam wrażenie, że nigdy wcześniej nie spotkałam się z książką, w której tak czytelnie wytłumaczone zostają zagadnienia z niemieckiej gramatyki, ale to pewnie dlatego, że autorka jest doświadczoną nauczycielka:)

Polecam wszystkim, którzy potrzebują wsparcia podczas nauki niemieckiego.

Polecam, świetny podręcznik, warto mieć :)

Podręcznik jest odpowiedni dla uczących się samodzielnie – dzięki opracowanym rozwiązaniom każdy może skontrolować swoje postępy.
Nadaje się on także na różne poziomy znajomości języka niemieckiego. Uczący się mogą wydrukować sobie interesujący ich rozdział i w dowolnym momencie przejść do następnego – między innymi z tego powodu podręcznik ukazuje się jako e-book.

Muszę przyznać, że język niemiecki nie wzbudza we mnie euforii ani żywych, pozytywnych wspomnień, a raczej nudne, rozwlekłe lekcje, które miałam tylko przez cztery lata szkoły średniej. Ta książka nie jest typowym podręcznikiem. Znajdziecie w niej wiele ciekawych ćwiczeń, a chyba to w nauce języków obcych jest najważniejsze. Do tego należy jeszcze dodać, iż jeśli książka...

Dodaj cytat z książki Niemiecki. Ćwiczenia gramatyczne