Love and First Sight

Okładka książki Love and First Sight
Josh Sundquist Wydawnictwo: Little, Brown Books for Young Readers literatura młodzieżowa
literatura młodzieżowa
Little, Brown Books for Young Readers
2017-01-03
Data 1. wydania:
2017-01-03
angielski
YA

Powieść pokazuje nam, że w miłości liczą się rzeczy, których nie widać "gołym okiem" oraz, że nigdy nie powinniśmy tracić nadzieji, nie ważne jak ciężki przypada nam los.
Jednak od samego początku główny bohater był irytujący. Jego zachowanie sprawiało, że z rozdziału na rozdział coraz mniej go lubiłam.
Z czasem też książka zaczęła mi się nudzić. Wydaje mi się, że ostatnie...

• Audiobooki
  • Przeczytane w 2021