Na troje babka wróżyła

Adela Jurowska Wydawnictwo: W.A.B. Seria: Pod gruszę literatura obyczajowa, romans
W.A.B.
literatura polska literatura XXI wieku powieści małżeństwo małżeństwo międzyetniczne zdrada Bałtyk Polska Warszawa
W.A.B.
literatura obyczajowa, romans
Pod gruszę

Zupełnie mnie nie wciągnęła. Nie przeczytałam do końca.

Zabawny i inteligentny romans z ambicjami i teatralną intrygą w tle. Autorka wykazała się nie lada znajomością realiów teatralnych. Duży plus za bohaterów i za wyczucie rzeczywistości. Nie tylko polubiłam Kaśkę, ale z żalem się z jej postacią żegnałam na końcu książki. Pozycja wciągająca i nie tylko na lato.

Niby wytrwałam do przedostatniego rozdziału ale nie skończyłam. Przepraszam, że to napiszę ale ta książka jest... nuuuudna. Mam wrażenie, że główną historią był właśnie teatr a tylko na chwilę były wprowadzone wątki Kaśki, Jacka, Wojtka, Epidy i Lali. Co miało być główną historią??? Nie rozumiem...

Nie wiem czy mogę zaliczyć książkę do przeczytanych bo jej nie skończyłam. Nie dałam rady. Nudy,nudy,nudy. Wg opisu miał być jakiś zakazany romans z żonatym mężczyzną, tymczasem czytam o "Kaszce" i jej pracy w teatrze (nudy),o jej byłych facetach (nudy), i o Jacku, w którym się zauroczyła nad morzem. I ten wątek najbardziej mnie ciekawił, ale do momentu kiedy zakończyłam...

• Moi mali książęta :)
  • Biblioteczka domowa III
  • Posiadam :)
  • 2017
  • Pożyczone
  • 2020
  • Biblioteka!!!!

Dodaj cytat z książki Na troje babka wróżyła